Najčastejšie otázky

Objednávka je zvyčajne doručená do 48h od odoslania a niekedy je dokonca aj rýchlejšie. Robíme všetko preto aby to bolo čím skôr. Samozrejme svoju rolu zohráva aj prepravná spoločnosť. Samozrejme ale aj s nimi máme dohodu že vám to doručia na druhý deň od nášho odovzdania.

Keďže pracujeme výhradne iba s overenými distribútormi tak vieme zaručiť nie len krajinu pôvodu ale veľa krát aj informácie o farme kde sa káva alebo čaj zberá. Tak isto máme informácie aj o procese a väčšina je aj fair trade to znamená že farmár dostáva o niečo vyššiu sumu ako je zvyčajná výkupná cena. Program fair trade tak isto ponúka pre farmára aj iné výhody. Náš Nemecký partner buduje alebo sponzoruje aj budovanie skôl v dedinkách a takto sa snaží časť zisku vrátiť komunite.

Každý čaj je čerstvo nabalený. Žiadny čaj nedržíme vo veľkom množstve na sklade. Našou snahou je aby sme produkty držali čo najmenej a skúsenosťou sme sa naučili odhadnúť koľko budeme potrebovať na najbližšie obdobie. Od niektorých odoberáme pravidelne aj niekoľko krát mesačne.

Áno kamennú prevádzku máme v Bratislave vo Freshmarkete na Rožňavskej 1A. Veľmi radi vás privítame u nás. Hľadajte Paleo potraviny. 🙂